Ο Διευθυντής, η υποδιευθύντρια, ο σύλλογος καθηγητών και οι μαθητές του Εργαστηριακού Κέντρου Μεσολογγίου, σας ευχαριστούν για άλλη μια φορά θερμά, για την δωρεά εργαστηριακού εξοπλισμού.

Ο διαδραστικός πίνακας και ο βιντεοπροτζέκτορας με όλο τους τον εξοπλισμό,  θα αποτελέσουν σημαντικά εργαλεία μάθησης και αναπαράστασης των εννοιών των εργαστηριακών μαθημάτων, αλλά και θα προσελκύσουν το ενδιαφέρον των μαθητών μας.

Η ανταπόκρισή σας στο δικό μας αίτημα δωρεάς, έγινε με το παραπάνω από την πλευρά σας, τόσο που πραγματικά, σας νοιώθουμε αρωγούς και υποστηρικτές του εκπαιδευτικού μας έργου.

Μέσα στα πολλαπλά και ποικίλα προβλήματα που αντιμετωπίζουμε καθημερινά, ως εκπαιδευτικοί, η προσφορά σας αυτή, μας έδωσε ένα μήνυμα αισιοδοξίας και δύναμης να συνεχίζουμε το έργο μας προς το κοινωνικό σύνολο.

Σας ευχαριστούμε θερμά.