Ο Διευθυντής, η υποδιευθύντρια, ο σύλλογος καθηγητών και οι μαθητές του ΕΚ Μεσολογγίου, ευχαριστούν θερμά την εταιρεία Trikalinos, για την άμεση ανταπόκριση στο αίτημα μας, την δωρεά ενός βιντεοπροτζέκτορα. Στην τόσο δύσκολη εποχή που ζούμε, το να νοιώθεις δίπλα σου ανθρώπους από την τοπική κοινωνία, που απλώνουν χέρι βοηθείας στον διπλανό τους είναι πολύ σημαντικό.

Ο βιντεοπροτζέκτορας που μας προσφέρατε, ήταν απαραίτητος για την διεξαγωγή της εκπαιδευτικής διαδικασίας. Οι μαθητές μας ένιωσαν μεγάλη χαρά και αισιοδοξία, γιατί με την κίνησή σας αυτή, αποδείξατε ότι υπάρχουν πραγματικά άνθρωποι που κατανοούν τα προβλήματα της εκπαίδευσης.

Σας ευχαριστούμε, γιατί καλύψατε μια βασική μας ανάγκη σε εξοπλισμό και με αυτό συνδράματε στην καλύτερη λειτουργία του σχολείου και στην βελτίωση των συνθηκών εκπαίδευσης των μαθητών.

Σας ευχόμαστε να έχετε Καλή και Δημιουργική Χρονιά, Υγεία και πάντα καλές δουλειές.

Θερμά ευχαριστήρια.

Ο βιντεοπροτζέκτορας σε λειτουργία στο εργαστήριο Πληροφορικής. Ε σημαίνει ευχαριστούμε.